Domek

Agroturystyka Dobrylas wynajmuje swoim gościom drewniany, wygodny i w pełni wyposażony domek, który w swojej stylistyce nawiązuje do tradycyjnej architektury kurpiowskiej. Położony na samym kraju wsi, nieopodal lasu i przystani rzecznej, oferuje odwiedzającym doskonałą bazę do aktywnego wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku.

Domek - pomieszczenia i otoczenie

Sam domek, choć został zbudowany z myślą o nowoczesnej agroturystyce, powstał na pozostałościach tradycyjnej chaty kurpiowskiej sprzed kilkudziesięciu lat. Jednopiętrowa konstrukcja to około 80 m2 do dyspozycji gości oraz dobudowany z boku taras, gdzie można jeść, biesiadować przy posiłkach sporządzonych w kuchni, lub upieczonych na grillu i ognisku. Na parterze znajdziemy jadalnię z dużym stołem, kuchnię oraz meble (kanapy, fotele). Pozostałe pomieszczenia stanowią dwie łazienki z dużą kabiną prysznicową i pokoje sypialne, które są dostosowane do przyjęcia od 10 do 13 osób.

Teren, na którym stoi domek został w pełni ogrodzony i zagospodarowany z myślą o gościach w różnym wieku. Na amatorów sportu czeka boisko do siatkówki i koszykówki oraz stół do tenisa. Wejście do lasu znajduje się praktycznie tuż za płotem, a do rzeki (Pisa) wystarczy się przejść około 300 m.

Wyposażenie, sprzęt i ogrzewanie

Agroturystyka wcale nie musi kojarzyć się ze spartańskimi warunkami wypoczynku. Wręcz przeciwnie, domek został wyposażony praktycznie we wszelkie dostępne udogodnienia i sprzęty. Kuchnia jest w pełni wyposażona, w tym w dużą lodówkę i zlewozmywak, a garnki naczynia i przewidziana na kilkanaście osób zastawa stołowa z powodzeniem wystarczą na przygotowanie smacznego posiłku w każdym dniu pobytu.
Domek jest też w pełni przystosowany do przyjmowania gości o każdej porze roku. Zainstalowane ogrzewanie pozwala nie tylko ogrzać obie kondygnacje, ale też daje większy komfort odwiedzającym - z powodzeniem można w nim stąpać boso bez obaw o przeziębienie.

Więcej informacji nt. domku można znaleźć w zakładce z najczęściej zadawanymi pytaniami (z ang. FAQ). A jeśli jakaś kwestia nie jest do końca jasna, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z właścicielem.