Czy właściciel mieszka z nami?

Nie. Domek został zbudowany tylko i wyłącznie na potrzeby gości gospodarstwa agroturystycznego. Teren jest też całkowicie ogrodzony. Właściciel mieszka na oddzielnej posesji po drugiej stronie ulicy, więc w razie pytań lub innej potrzeby zazwyczaj jest do dyspozycji.

Czy przed wyjazdem musimy zabierać ze sobą naczynia lub inne potrzebne rzeczy?

Wszystko jest na miejscu, a domek został kompleksowo wyposażony aby nawet w razie chęci móc w nim mieszkać tak długo, jak goście sobie zażyczą. Naczynia, zastawa na kilkanaście osób, kubki, szklanki czy kieliszki czekają w szafkach. Do tego dochodzi duża lodówka, więc nie ma obaw, że jedzenie straci świeżość. Na gości zawsze czeka też świeża pościel.

Jak wygląda kwestia podłączenia domku do mediów?

Bieżąca woda, ciepła i zimna, jest dostępna cały czas, podobnie jak energia elektryczna i internet.

W jaki sposób można na miejscu przygotowywać posiłki?

Goście mają do swojej dyspozycji w pełni funkcjonalną kuchenkę, jeśli chcą coś ugotować oraz piekarnik. Do tego dochodzi grill węglowy (lub gazowy przy większej ilości gości), wystawiony na tarasie oraz oczywiście możliwość rozpalenia ogniska.

Chcielibyśmy przyjechać jesienią/zimą, czy i jak domek jest ogrzewany?

Oczywiście, cała instalacja grzewcza pracuje w formie ogrzewania podłogowego. Jest to nie tylko bardziej komfortowe, ale i bezpieczne także dla najmłodszych gości.

Czy na miejscu można skosztować specjałów miejscowej kuchni?

Jak najbardziej, właściciel jest w stanie wskazać miejsca, gdzie są serwowane, a produkty takie jak jajka, świeże mleko prosto od krowy itd. można łatwo dostać w samej wsi.

Jak liczną grupą można przybyć?

Dolnego limitu nie ma, natomiast noclegi zostały przewidziane dla 10 osób. Właściciel w razie potrzeby jest jednak w stanie zaadaptować domek do przyjęcia maksymalnie 13-15 osób.

Co z dostępem do telewizji i Internetu?

Telewizor znajduje się na parterze, natomiast Internet jest bezprzewodowy (wi-fi). Aby uzyskać dostęp do sieci, wystarczy zapytać gospodarza o hasło dostępowe.